Sports

Starptautiskā Ģimenes diena Brocēnos

Pievienots: 15.04.2016

Klaipēdā norisinājās lieliski noorganizēts, starptautisks, divu dienu, turnīrs hokejā 2008 g. dzimušiem zēniem, U-8 grupā. Turnīrā piedalījās astoņas komandas no Latvijas, Lietuvas, Krievijas. Rīga 1, Rīga 2, Klaipēdas “Skatas”, Rīgas “Pārdaugava’’, Liepājas SSS, Brocēnu BJSS, “Svetlogorets” Krievija, Viļņas SA.

Visas komandas spēlēja apļa turnīru, katra ar katru. Spēles bija spraigas un neprognozējamas, divu dienu garumā, kas prasīja viesiem puišiem daudz spēka, jo netrūka emociju ,gan laukumā ,gan  ārpus tā robežām. Milzīgās viesnīcas apgūšana prasīja uzmanību, pastaiga pa Klaipēdas ostu, kas vienoja , gan komandu, gan atbalsta grupu…..vecākus. Atbalsts bija ne tikai no vecākiem , kas bija līdzi, bet arī (WhatsApp) no mājās palikušajiem vecākiem, bija jūtams atbalsts.

Brocēnu puiši cīnījās slavējami, bet ne viss izdevās, kā gribējās, daudz spēka un uzmanības atstājām viesnīcas apgūšanai, ostas izpētei….u.t.t., bet pieredze iegūta milzīga un jaunas emocijas. Spēļu bilance : pirmajā dienā vinnējām Viļņas SA 4:3, Liepājas SSS 4:3 bullīšos, zaudējām Klaipēdai 1:6 un Rīgai 1 0:7. Nākamajā dienā zaudējumi pret Pārdaugavu 0:6, Rīgu 2 0:5 un Svetlogorets 2,:3.

Pēc katras spēles, tika pasniegtas balvas vērtīgākajam komandas spēlētājam, mūsu komandā tie bija :Ralfs Līcis, Valters Glūzda, Rūdolfs Ozoliņš, Gvido Ozols, Artūrs Auka, Adrians Palijs, Kristers Lokmanis un Justīnei Andersonei pēc turnīra noslēguma pasniedza simpātijas balvu , kā meitenei. Reinholds Circenis saņēma turnīra vērtīgākā spēlētāja balvu.

Turnīram noslēdzoties, tika pārbaudītas spēlētāju individuālās iemaņas, hokeja vingrinājumu izpildē. Katrā komandā tika izvēlēti četri spēlētāji un vārtsargs. Ralfs Līcis slavējami cīnījās viena apļa skrējienā, kur tikai fināla piekāpās. Labi veicās vārtsargam Gustavam Petrukam bullīšu atvairīšanā, tikai viena ripiņa liedza iekļūt finālā. Reinholds Circenis sevi labi apliecināja, kā bullīšu meistars, sev par pārsteigumu, viņš savā sērijā iemeta divas ripas un bija ļoti tuvu balvai. Valters Glūzda meta uz precizitāti, visas ripas lidoja skaisti pāri vārtiem, kaut gan spēlēs viņš bieži met devītniekos, uztraukums ņēma virsroku. Gvido Ozols drosmīgi startēja ripas vešanā, kur viņam pirmajā tūrē trāpījās meistarīgāks Rīgas hokejists.

Turnīram noslēdzoties, apbalvošanas ceremonijā saņēmām milzīgu kausu par izcīnīto septīto vietu un katram tika individuālas balvas no turnīra sponsoriem.

Mūsu komanda ar rezultativitātes punktiem atzīmējās: Valters 4+1, Ralfs 1+3, Rūdolfs 3+0, Reinholds 0+1, Kirils 1+0, Dāvis 1+0, Gvido 1+0, Artūrs D. 0+1, Bruno 0+1.