Sports

Brocēnu novada sporta spēles - 2016

Pievienots: 27.06.2016

18.jūnijā tika organizētas BROCĒNU NOVADA sporta spēles. Sporta spēlēs dalībniekus sagaidīja sportiski un atraktīvi uzdevumi komandas stiprināšanai, kā arī individuālās meistarības pārbaudījumi. Dalībniekiem bija iespēja pārbaudīt savu meistarību līdz šim vēl nebijušos uzdevumos. Par spīti laika apstākļiem, kuri mūs nelutināja sacensību dienā, dalībniekiem tas nebija šķērslis, lai izbaudītu šo dienu. Un varbūt arī tieši tāpēc, šī sporta diena bija tik interesanta un dalībniekiem aizraujoša.

Visaizraujošākā sacensība bija tautas bumba spēle, kuru tiešām interesantāku padarīja tieši laika apstākļi. Dalībniekiem bija iespēja sevi pārbaudīt tādos pārbaudīju kā, līdzsvara pārvarēšanā soļojot pāri virvei, precizitātes metienos, kapteiņu uzdevumā, basketbola soda metienos jeb pazīstamā spēlē „izsišanā” un noslēguma stafetē. Sacensībām bija pieteikušās liels komandu skaits, taču daudzas no komandām nepatīkamo laika apstākļu dēļ neieradās. Komandas, kuras tomēr piekrita piedalīties bija priecīgas par padarīto darbu.

1.vietu izcīnīja komanda – „Slapjie bandīti”, 2.vieta – „K.P. Team”, 3.vieta – „Apmēram”, 4.vieta – komandai „Gauja, nāc mājās”.