Sports

Brocēnu ledus hallē tiks atklāta ekspozīcija „Brocēnu futbola vēstures zelta mirkļi”

Pievienots: 12.04.2019

Piektdien, 12.aprīlī, plkst.19.00 Brocēnu ledus hallē tiks atklāta ekspozīcija „Brocēnu futbola vēstures zelta mirkļi”, kas stāsta par futbola pirmsākumiem Brocēnos, komandas Brocēnu „Starts” vēsturiskajiem panākumiem, 1968.gadā izcīnot uzvaras Latvijas Republikas čempionātā un Latvijas kausa izcīņā, kā arī spilgtākajiem šīs komandas spēlētājiem.

Ekspozīcijā attēlots laiks no Brocēnu stadiona izveides un komandas Brocēnu „Starts” panākumiem līdz mūsdienām un jaunās paaudzes spēlētāju sasniegumiem šodien.

Pasākumu aicinām apmeklēt ikvienu futbola draugu un entuziastu, kas piedalījies vai atbalstījis Brocēnu „Starts” komandu vēsturisko panākumu kaldināšanā un dzīvo ar futbolu sirdī arī šodien, kā spēlētājs, treneris vai līdzjutējs.

Projekts „Brocēnu futbola vēstures zelta mirkļi” ir biedrības „Brocēnu hokeja klubs” uzsākta iniciatīva. Izveidotā ekspozīcija tapusi ar Brocēnu novada pašvaldības atbalstu.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izmantoti projekta publicitātes materiāliem.