Sabiedrības līdzdalība

Atsevišķiem klientiem var kavēties atkritumu konteineru piegāde

Pievienots: 11.06.2019

Saistībā ar nedēļas nogalē notikušo ugunsgrēku telpās, ko Saldū īrē vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eko Kurzeme”, un kurās glabājās arī atkritumu konteineri, šonedēļ atsevišķiem klientiem var kavēties iepriekš plānotā konteineru nomaiņa. Taču sadzīves atkritumu apsaimniekošana notiek saskaņā ar grafiku un uzņēmuma darbs nav traucēts.

SIA “Eko Kurzeme” veiks jaunu konteineru pasūtījumu, lai tos iespējami ātrāk varētu nogādāt klientiem. Klienti, kuriem konteineru nomaiņa kavēsies, tiks nosūtīta individuāla informācija.

Uzņēmums pateicas operatīvajiem dienestiem un to darbiniekiem, kuri strādāja notikuma vietā un ugunsgrēku lokalizēja. Neviens cilvēks šajā negadījumā nav cietis. SIA “Eko Kurzeme” sadarbosies ar tiesībsargājošajām iestādēm, lai noskaidrotu notikušā apstākļus.

Jautājumu gadījumā par konteineru nomaiņu vai citiem ar atkritumu apsaimniekošanu saistītiem jautājumiem aicinām sazināties ar SIA “Eko Kurzeme” klientu apkalpošanas centru pa tālr. 22022148 vai reģionālajiem e-pastiem saldus@ekokurzeme.lv un broceni@ekokurzeme.lv.

Ņemot vērā, ka liela daļa Saldus un Brocēnu iedzīvotāju nebija noslēguši līgumus līdz 1.jūnijam, kad SIA “Eko Kurzeme” bija jāsāk pakalpojumu sniegšana, šobrīd klientu centrs strādā pastiprinātā režīmā, lai apkalpotu visus ienākošos zvanus un e-pastus.

Lūdzam iedzīvotājus būt saprotošiem, jo zvanu centra operatori, apkalpojot telefoniski citus klientus, nevar vienlaikus atbildēt uz vairākiem zvaniem. Gadījumos, ja neizdodas operatīvi sazvanīt klientu centru, aicinām rakstīt e-pastu. Rakstot, e-pastu, lūdzam, to sūtīt tikai uz vienu no SIA “Eko Kurzeme” pieejamajām e-pasta adresēm, lai nodrošinātu ātrāku atbilžu sniegšanu.

SIA “Eko Kurzeme” atvainojas klientiem par sagādātājām neērtībām un sapratni pārejas periodā.