Sabiedrības līdzdalība

Atsevišķiem klientiem var kavēties atkritumu konteineru piegāde

Saistībā ar nedēļas nogalē notikušo ugunsgrēku telpās, ko Saldū īrē vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eko Kurzeme”, un kurās glabājās arī atkritumu konteineri, šonedēļ atsevišķiem klientiem var kavēties iepriekš plānotā konteineru nomaiņa. Taču sadzīves atkritumu apsaimniekošana notiek saskaņā ar grafiku un uzņēmuma darbs nav traucēts. SIA “Eko Kurzeme” veiks jaunu konteineru pasūtījumu, lai tos iespējami ātrāk varētu nogādāt klientiem. Klienti, kuriem konteineru nomaiņa kavēsies, tiks nosūtīta individuāla informācija. Uzņēmums pateicas operatīvajiem dienestiem un to darbiniekiem, kuri strādāja notikuma vietā un ugunsgrēku lokalizēja. Neviens cilvēks šajā negadījumā nav cietis. SIA “Eko Kurzeme” sadarbosies ar tiesībsargājošajām iestādēm, lai noskaidrotu notikušā apstākļus. Jautājumu gadījumā par konteineru nomaiņu vai citiem ar atkritumu apsaimniekošanu saistītiem jautājumiem aicinām sazināties ar SIA “Eko Kurzeme” klientu apkalpošanas centru pa tālr. 22022148 vai reģionālajiem e-pastiem saldus@ekokurzeme.lv un broceni@ekokurzeme.lv. Ņemot vērā, ka liela daļa Saldus un Brocēnu iedzīvotāju nebija noslēguši līgumus līdz 1.jūnijam, kad SIA “Eko Kurzeme” bija jāsāk pakalpojumu sniegšana, šobrīd klientu centrs strādā pastiprinātā režīmā, lai apkalpotu visus ienākošos zvanus un e-pastus. Lūdzam iedzīvotājus būt saprotošiem, jo zvanu centra operatori, apkalpojot telefoniski citus klientus, nevar vienlaikus atbildēt uz vairākiem zvaniem. Gadījumos, ja neizdodas operatīvi sazvanīt klientu centru, aicinām rakstīt e-pastu. Rakstot, e-pastu, lūdzam, to sūtīt tikai uz vienu no SIA “Eko Kurzeme” pieejamajām e-pasta adresēm, lai nodrošinātu ātrāku atbilžu sniegšanu. SIA “Eko Kurzeme” atvainojas klientiem par sagādātājām neērtībām un sapratni pārejas periodā. 

11.06.2019

„07.06.2019. uzklausīšanas sanāksme par sabiedrības ar ierobežotu atbildību „BROCĒNU SILTUMS” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk – Regulators) piektdien, 2019.gada 7.jūnijā plkst.12.00 Brocēnu novada kultūras un izglītības centrā Lielcieceres ielā 10, Brocēnos, Brocēnu novadā, rīkos uzklausīšanas sanāksmi par sabiedrības ar ierobežotu atbildību ,,BROCĒNU SILTUMS” (turpmāk – SIA ,,BROCĒNU SILTUMS”) iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu. Regulators uz uzklausīšanas sanāksmi ir aicinājis SIA ,,BROCĒNU SILTUMS” pilnvaroto pārstāvi, kurš varēs komentēt iesniegtā siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Uzklausīšanas sanāksmes dalībniekiem tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par SIA ,,BROCĒNU SILTUMS” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu. Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt  pa telefonu vai e-pastu līdz 2019.gada 6.jūnijam (kontaktpersona Solvita Švede, tel. 67873186; solvita.svede@sprk.gov.lv). Iepazīties ar informāciju par SIA ,,BROCĒNU SILTUMS” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu var Regulatora tīmekļvietnē http://www.sprk.gov.lv sadaļā: Aktuāli/ Sabiedrības līdzdalība / Uzklausīšanas sanāksmes / Uzklausīšanas sanāksmes 2019.gadā. Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā, un gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam nodrošināt tulkojumu valsts valodā. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.”

07.06.2019

Vispasaules Lielā Talka - 2018.gada 15.septembrī

Kā jau iepriekš Lielās Talkas organizatori informēja, šogad Lielā Talka  notiks divas reizes - 28. maijā un 15. septembrī. Šī gada pirmā Lielā Talka 2018 ir veiksmīgi aizvadīta un varam sākt gatavoties 15.septembra Lielajai Talkai 2018 jeb Vispasaules Lielajai talkai, kura vienlaikus notiks 134 pasaules valstīs. Latvijā vispasaules talkas dienā 15. septembrī atkritumu vākšanas talka netiks rīkota, bet Lielās Talkas organizatori aicina atbalstīt ideju par Laimes koka stādīšanu. Ideja ir aicināt ikvienu Latvijas iedzīvotāju, ikvienu ģimeni, ikvienu pašvaldību kā kopumu, uzņēmum u.c. sēt, dēstīt, stādīt savu Laimes koku un laika gaitā augt tam līdzi, vērojot, kā tas no sēklas vai stādiņa izaug līdz lielam kokam. Tādejādi simboliski aicinot stādīt Latvijas nākotni, nododot savas labās domas un vēlējumus nākamajām paaudzēm, kas piedzīvos Latvijas divsimtgadi. Tā šovasar būs īpaša dāvana Latvijai tās simtgadē. Lielās Talkas organizatori ir izstrādājuši īpašu karti http://talkas.lv/laimes-koki/ , kurā var atzīmēt vietu, kur koks ir iestādīts un aicina pievienot arī fotogrāfijas no šī īpašā notikuma.  Lūdzam informēt par šo ideju savas pašvaldības iedzīvotājus, kā arī iestādīt pašiem savu pašvaldības Laimes koku. Vairāk informācijas Lielās Talkas mājas lapā www.talkas.lv.  Informāciju sagatavoja: Ance Puriņa Lielās Talkas 2018 koordinatore Brocēnu novadā

15.09.2018