Kultūra

Latvijas līnijdejotāju nometne Viļānos

Pievienots: 14.08.2019

Aizvadītajā nedēļas nogalē 12 reizi norisinājās Latvijas līnijdejotāju nometne Viļānos, kur Lakstīgalu salas estrādē kopā pulcējās dažādu novadu pārstāvji, lai visas dienas garumā apgūtu jaunas dejas mācību klasēs, saliedētos vakara koncerta kopmēģinājumā un dažādās citās komandu saliedēšanas aktivitātēs. Lai apliecinātu savas erudīcijas spējas, vietējos iedzīvotājus priecētu koncertā "Mūsu laiks" un vakarā baudītu ugunskura zupu, kā arī izpriecātos ballītē, kur tika dejotas jau sen zināmas līnijdejas.

Starp nometnes dalībniekiem šoreiz bija arī Gaiķu pagasta Tautas nama līnijdejotāji, kuri guva lielisku pieredzi un popularizēja savu novadu vakara koncertā dejojot ne tikai kopdejas, bet sniedzot arī brīnišķīgu paraugdemonstrējumu - valsi "The Last Word". 

Gribas pateikt lielu paldies Gaiķu TN un Brocēnu novada domei par sniegto atbalstu, lai dejotāji varētu mērot tālo ceļu uz Latgali. 

Paši dejotāji ir spara pilni uzsākt jauno deju sezonu un aicina bariņā arī jaunus gribētājus, kuriem lūgums pieteikties līdz 30.08. (pie TN vadītājas vai zvanot 29182022 - Iritai).