Kultūra

Čaklākie no Brocēniem!

Pievienots: 17.03.2016

Uz Lielajiem lasīšanas svētkiem Gaismas pilī 5. martā devās 6 čaklākie lasītāji no Brocēniem un 2 bibliotekāres Inese un Gunda. Brocēnu bibliotēka 2016. gadā ir TOP 10 skaitā starp vairāk nekā piecsimt bibliotēkām, kas piedalījās Bērnu žūrijā. Brocēnos lasa! Bērnu žūrijā piedalījās vairāk nekā 150 skolēni. Noslēguma pasākums notika Ziedoņa zālē un bija jauks, kaut arī diezgan garš. Lielie lasīšanas svētki šogad bija sadalīti divās vecuma grupās. 

Uz tiem vietu skaits bija stingri ierobežots, jo sabrauca čaklākie lasītāji no visas Latvijas.  Svētku dalībnieki no Brocēniem vasarā izlasīja Bērnu žūrijas grāmatas un vēl daudzas citas – šī ekskursija ir nopelnīta! Svētku dalībniekiem notika ekskursija pa Gaismas pili, un viņi saņēma sponsoru dāvanas. 

Sanijai sapnis bija redzēt Dainu skapi un te tas piepildījās. Svētku noskaņojumu radīja noformējums Gaismas pilī un daudzas neredzētas lietas pastaigā pa ēku. Grupa no Brocēniem novēl visiem lasīt un gūt prieku no tā! “Sirsniņa prasa, lai bērniņš lasa!” 

Informāciju sagatavoja
Valda Ozoliņa,
Ienāciet mūsu lapā:
http://Opens external link in new windowwww.draugiem.lv/broceni.biblioteka/