Kultūra

Blīdenes Kultūras namu pieskandinās īsts rokenrols

Pievienots: 09.02.2016

2016.gada 19.februārī Blīdenes Kultūras namu pieskandinās īsts rokenrols

Rock’n’roll grupa KEKSI ir viena no senākajām un zināmākajām šī žanra izpildītājām Baltijas valstīs. Kā katru gadu, arī šogad tā pulcēs savus talanta cienītājus reģionu koncerttūrē un tās ietvaros 19.februārī pieskandinās Blīdeni. Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs – arī internetā un Blīdenes Kultūras namā. 

Koncerta laikā izskanēs virkne lielisku rock’n’roll un rock’a’billy žanru kompozīciju, kas pasauli iekaroja 20. gadsimta vidū un otrajā pusē – Johnny B. Goode, Go Daddy-O, If You Can’t Rock Me, Crazy Little Thing Called Love, Americano, Route 66, Rock Around the Clock u.c. Tās savulaik satricinājušas deju grīdas visā plašajā pasaulē, kad uz skatuves kāpa tā laika leģendas Čaks Berijs, Elviss Preslijs, Nat King Cole, Stray Cats un citi. 

Grupa KEKSI dibināta jau pirms 19 gadiem - 1997.gadā Cēsīs. Šo gadu laikā Keksi piedzīvojuši raibu koncertdzīvi, muzicējuši neskaitāmos festivālos Latvijā un ārvalstīs, priecējuši publiku autorkoncertos un piedzīvojuši dažādas pārmaiņas. Tā spēlējusi kopā ar tādām pasaules zvaigznēm kā Boney-M, Macy Grey, Smokie, Ottawan, kā arī māksliniekiem no Latvijas – Intaru Busuli, Lindu Leen, Normundu Rutuli, Aiju Andrejavu u.c.

Grupas sastāvā muzicē astoņi profesionāli mūziķi - Dāvis Matskins (vokāls), Viktors Eunapu (elektriskā ģitāra, bekvokāls), Gints Žilinskis (taustiņi), Willie Strods (sitamie instrumenti), Ēriks Kibermanis (baritona saksofons), Roberts Martinovskis (tenorsaksofons), Reinis Puriņš (trompete) un grupas dibinātājs Aleksandrs Sircovs (Bass). 

Papildu informācija:
Ingus Leontjevs
Rock’n’roll grupas KEKSI menedžeris
Tālrunis: + 371 26757224
e-pasts: Opens window for sending emailingus@trustmanagement.lv
Opens external link in new windowwww.keksi.lv
Datums:
Piektdiena, Februāris 19, 2016 - 19:00