Jaunatne

Brocēnu novada kultūras un izglītības centrā notika kendamas otrās ievadsacensības

Pievienots: 05.03.2019

  2.martā Brocēnu novada kultūras un izglītības centrā notika kendamas otrās ievadsacensības sacensību sērijai, kas noslēgsies Lieldienu brīvdienās - 19.04. Blīdenē, 21.04. Gaiķos un Remtē, un 22.aprīlī Brocēnu novada Kultūras un izglītības centrā BESPORT ''KENDAMA KROM'' čempionātā.

 Otrajās kendamas sacensībās piedalījās 39 skolēni no Saldus, Dobeles, Nīgrandes, Tukuma, Jaunpils, Mārupes, Jaunmārupes, Druvas, un Brocēniem, pārstāvot Jaunpils vidusskolu, Druvas vidusskolu, Saldus pamatskolu,Cieceres pamatskolu, Saldus vidusskolu, Mārupes vidusskolu, Jaunmārupes pamatskolu, Dobeles 1. vidusskolu, Zirņu pamatskolu, Tukuma 2. pamatskolu un Brocēnu vidusskolu.

 Rezultātā 3.vieta Adriānam Jermakovam (Jaunmārupes pamatskola), 2.vieta Milanam Brahmanim (Mārupes vidusskola), bet 1.vietu izcīnija Ulrihs Harmsens (Jaunmārupes pamatskola). Uzvarētājiem KROM kendamas dāvināja BESPORT.

 Brocēnu otrās ievadcensības īstenoja Brocēnu novada Kultūŗas un izglītības centra ''Ripo auto'' Aigars Apuļskis, Daniels Šnitkins un Zigmunds Zaļenko, biedrības ''Audi Saldus'' pārstāvji – Inese Remese, Kristīne Sjomkāne, Ingus Sjomkāns un Diāna Gerkena, Brocēnu vidusskolas sporta skolotājs Raitis Plauks (tiesāja un vadīja sacensības ) un Krista Mateusa no Saldus 2. vidusskolas! Paldies Brocēnu Jauniešu centram par VENDEN ūdeni pasākuma laikā!

 

 Vairāk bildes skatīt: Opens external link in current windowŠeit.