Izglītība

Interešu izglītības diena

Pievienots: 15.05.2018

 Ražas laiks dabā  ir stipri atšķirīgs  no ražas laika skolā – tur augļus plūc un ražu ievāc pavasarī. Šopavasar, 15. maijā, Brocēnu kultūras un izglītības centrā  mūsu novada skolu interešu izglītības audzēkņi rādīja savu šī mācību gada veikumu. 

Tās bija gan izstādes, gan radošās darbnīcas, gan sporta pulciņu paraugdemonstrējumi. Pasākuma nobeigumā sevi prezentēja skolu vokālie ansambļi, kori, tautas deju kolektīvi, teātra pulciņi,  franču valodas un ģitāristu pulciņš. Koncerta laikā tika teikts paldies par ieguldīto darbu  arī skolotājiem- pulciņu vadītājiem.

Noskaņas radīšanai – izstādes dažādām gaumēm- gleznojumi, instalācijas, Brocēnu vidusskolas laikraksti un “Ripo auto” auto modeļi, Blīdenes pamatskolas  amatniecības un rokdarbu pulciņu dalībnieku darinājumi.

Šajā  dienā skolēni kopā ar skolotājiem viens otram sagādāja daudzveidīgas iespējas -  varēja izspēlēt spēles par Gaiķu pagastu, paši darboties un  iegūt savā īpašumā kādu pašdarinātu sapņu ķērāju, izbraukt šķēršļu joslu ar velosipēdiem, vērot pirmās palīdzības paraugdemonstrējumus, piedalīties dažādās  sportiskās aktivitātēs, darboties ar robotiem. Pulciņu dalībnieki piedalījās aktivitātēs, vēroja, ko dara citi, salīdzināja, vērtēja, arī skolotāji varēja gūt ne vienu vien labu ideju turpmākajam darbam.

Izvērtējot pasākumu, skolu direktori un skolotāji sprieda: ”Jāturpina šogad aizsāktais - jābūt interešu izglītības dienai arī nākošajā gadā, iespējams, kādā citā vietā un veidā.”

Paldies visiem pulciņu dalībniekiem un skolotājiem par dalību interešu izglītības dienā!

Izglītības nodaļa