Izglītība

Septembra notikumi Gaiķu pamatskolā

Pievienots: 01.10.2019

Veroties pa skolas logiem, saprotam, ka ir pagājis septembris un klāt rudens ar savām krāsām. Ātri pagāja mācību gada pirmais mēnesis. Pagātnē jau palicis Lolītes, Tinces un Sprīdīša apciemojums 1. septembrī pie 11 pirmklasniekiem un Olimpiskā diena skolā ar rīta vingrojumiem. “Skolas somas” ietvarā vīru kopas “Vilki” koncerts un tikšanās ar rakstnieci Luīzi Paštori. Skolēniem no 8. klases (Agritai, Sabīnei, Raitim un Mārtiņam Tomam) piedalīšanās Zinātnieku nakts pasākumā Rīgā un Jelgavā, bet 5.-9.kl. skolēniem mērķu plānošana kopā ar lektori Daci Briedi-Zālīti Brocēnos. Klāt oktobris ar jauniem notikumiem un konkursiem, bet par tiem jau nākošajā reizē. Ar septembri skolā sākas notikumu cikls “Manai skolai- 100”. Jau nedēļas garumā norit konkurss, kurā viss skolas kolektīvs mēģina atpazīt tos, kuri ir skolas absolventi vai arī

vairāk kā 5 gadus jau strādājuši Gaiķu pamatskolā. Skaits nav mazs, 21 darbinieks, un tāpēc nemaz nav tik viegli viņus visus atpazīt pēc bērnības fotogrāfijām.

Iepriekšējā mācību gadā piedalījāmies konkursā “Dienasgrāmata”

un pirmajā skolas dienā saņēmām dāvanu- savas skolas dienasgrāmatu, kuras vāku autors ir Raitis Burkovskis no 8. klases.

Informāciju sagatavoja Inese Gulbe-Rodionova,

Gaiķu pamatskolas direktores vietniece