Izglītība

RAIBAIS OKTOBRIS GAIĶU PAMATSKOLĀ

Pievienots: 19.11.2019

Atskatoties uz oktobrī notikušajiem pasākumiem, tad tie ir bijuši tik dažādi un raibi. Mēnesis iesākās ar Skolotāju dienu, kad 9. klase, iejutušies skolotāju lomās, gatavoja pārsteigumus kopā ar pārējo klašu skolēniem, lai apsveiktu mūsu skolas skolotājus. Tad klāt 10. oktobris, kad tiek izgaršota ne tikai auzu pārslu putra Vislatvijas Putras dienā, bet arī katras klases gatavotie veselīgie kārumi. Kārumu gatavošana notika ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/086 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Brocēnu novadā” ietvaros. Skolēni paši gatavoja saldējumu, kokteili, augļu salātus, tortiljas maizītes, spieda dārzeņu sulu un cepa cepumus.

Skaistā oktobra dienā, baudot sauli, iesaistoties Labo darbu nedēļas akcijā kā jau katru gadu, skolēni centās palīdzēt skolas dārzniecei savākt zeltainās lapas  skolas skvērā.

Toties 18. oktobris bija ceļojumu diena visai skolai. Uz Botānisko dārzu Rīgā un kino devās 1.-5.kl. skolēni, bet 8.-9. klase apmeklēja Liepājā Karostas cietumu un apceļo Karostu, lai iepazītos ar tās Ziemeļu fortiem un Liepājas Svētā Nikolaja pareizticīgo Jūras katedrāli.

Pēc brīvlaika turpinām gaidīt skolas jubileju. Atkal ir iespējas ikvienam piedalīties konkursa 2.kārtā  “Manai skolai-100”.  Šajā konkursā var piedalīties ikviens, kurš vēlas. Konkursa jautājumi  atrodami www.gaikuskola.lv un www.facebook.com (Gaiķu pamatskola).

30. oktobrī 8.-9. klases skolēni piedalījās "Latvijas skolas somas"  programmas aktivitātē un Brocēnu KIC noskatījās teātra izrādi "Viņš ir pliks", bet paši mazākie skolā- Spilvenu Fejas koncertu.

Gatavojoties Gaiķu skolas salidojumam, skolas bibliotēkā top Gaiķu pamatskolas absolventu dzimtu pēctecības stends par visiem skolas absolventiem, bet “Gaiķu novadpētniecības krātuvi” 24. oktobrī apciemoja raidījuma cikla "Ceļojums pagātnē"  veidotāji.

Mēs gribētu palepoties arī ar mūsu skolas 4. klases skolēnu Valteru  Stepiņu, kurš ne tikai apmeklē nodarbības, bet arī regulāri piedalās sacensībās kā Saldus džudo kluba dalībnieks. Brīvlaikā 26.oktobrī Daugavpilī norisinājās starptautiskais džudo turnīrs DINABURGA KAUSS 2019  Šajās sacensībās piedalījās kopskaitā 297 sportisti no Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas, Lietuvas, Igaunijas. Mūsu Valters ieguva 3. vietu vecuma grupā U-11, -40 kg. Apsveicam!

Foto: Gaiķu pamatskolas skolēns Valters Stepiņš 3. vietas ieguvējs (otrais no labās puses)

Inese Gulbe-Rodionova, direktores vietniece