Brocēnu valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs

VPVKAC informē!

Pievienots: 24.01.2018

1. No 2018. gada 1. janvāra valstī minimālā alga ir noteikta 430 eiro līdzšinējo 380 eiro vietā.
2. Atgādinām, ka mūsu klientu apkalpošanas centrā pieņemam VSAA darbnespējas B lapas. Klientu ērtībai aicinām arī slimības pabalstus, kā arī citus VSAA pakalpojumus, kā, piemēram, bērna piedzimšanas, maternitātes, paternitātes, bērna kopšanas un ģimenes valsts pabalstus, pieprasīt izmantojot e-pakalpojumu portālu www.latvija.lv.
3. No 01.01.2018. darbojas E-veselības sistēma. Nacionālais veselības dienests (NVD) aicina iedzīvotājus jautājumu gadījumā sazināties ar E-veselības Atbalsta dienestu. Atbalsta dienesta mērķis ir sniegt visa veida informatīvo atbalstu E-veselības lietotājiem, nodrošinot atbildes uz interesējošiem un neskaidriem jautājumiem. Atbalsta dienests aicina iedzīvotājus zvanīt pa tālruni 67803300. Jautājumus iespējams uzdot arī e-pasta formā, rakstot uz atbalsts@veselība.gov.lv. Atbalsta dienests darbojas katru dienu no plkst. 8.00 līdz 20.00. Atbalsta dienesta tālrunis nav paaugstinātas maksas. Zvanot no fiksētā tālruņa vai mobilā tālruņa, zvanītājs maksā atbilstoši sava operatora noteiktajiem tarifiem.


Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Brocēnos- Brocēnu novada pašvaldības administrācijas ēkā, Brocēnos,
Lielcieceres ielā 3. Tālr.: +371 63807300 E-pasts: kac@broceni.lv