Brocēnu valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs

Informācijai!

Pievienots: 12.04.2018

1. Iestājoties siltākam laikam, un vedot pastaigā savus mīluļus, Brocēnu novada pašvaldības klientu apkalpošanas centrs aicina iedzīvotājus reģistrēt savus mājas (istabas) dzīvniekus. Maksu  par pakalpojumu 3.50 EUR varat veikt pasta nodaļā vai arī norēķinoties internetbankā.

2. Brocēnu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus iesniegt gada ienākumu deklarācijas. Gada ienākumu deklarāciju var iesniegt tie nodokļu maksātāji, kuri vēlas atgūt pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par attaisnotajiem izdevumiem. Iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksu par attaisnotajiem izdevumiem var saņemt, ja iedzīvotājs ir strādājis un maksājis iedzīvotāju ienākuma nodokli. 2018. gada laikā pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli var pieprasīt par 2017., 2016. un 2015.gadu.

Iesniedzot gada ienākumu deklarāciju, lūgums līdzi ņemt internetbankas kodu karti, internetbankas paroli, un konta nr., uz kuru VID pārskaitīs pārmaksu triju mēnešu laikā. 

3. Atgādinām, ka mūsu klientu apkalpošanas centrā pieņemam VSAA darbnespējas B lapas. Klientu ērtībai aicinām arī slimības pabalstus, kā arī citus VSAA pakalpojumus, kā, piemēram, bērna piedzimšanas, maternitātes, paternitātes, bērna kopšanas un ģimenes valsts pabalstus, pieprasīt izmantojot e-pakalpojumu portālu www.latvija.lv.