Brocēnu valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs

Brocēnu novada pašvaldības valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centrā notiks ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”

Pievienots: 14.09.2018

Integrētās komunikācijas un mācību aktivitātes programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” ietvaros no šā gada 17. līdz 21. septembrim notiks ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”.

Akcijas mērķis ir iedrošināt sabiedrību pieteikt valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski, kā arī iepazīstināt ar e-pakalpojumu dažādību, lai veicinātu paradumu maiņu – ar dažādām dzīves situācijām saistītās formalitātes ātrāk un ērtāk nokārtot tiešsaistē, nevis stāvot rindā valsts vai pašvaldības iestādē. 

Kā liecina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (turpmāk – VARAM) 2018.gadā veiktā Latvijas iedzīvotāju aptauja “Opens external link in new windowKlientu apmierinātība ar valsts pakalpojumiem” - Latvijā turpina pieaugt e-pakalpojumu lietotāju skaits un izpratne par digitālās vides sniegtajām priekšrocībām, tomēr vēl aizvien ir liela sabiedrības daļa (33% respondentu), kurus no pakalpojumu pieteikšanas elektroniskā veidā attur bailes no nezināmā, pieradums doties klātienē un nepietiekamas datora un interneta lietošanas prasmes.

VARAM akcijas īstenošanas laikā vēlas iedrošināt šo sabiedrības daļu izmantot e-vides sniegtās iespējas, kā arī informēs par e-pakalpojumu izmantošanas priekšrocībām un ieguvumiem.

Tāpat akcijas laikā aicinām apmeklēt Brocēnu novada pašvaldības Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru (Lielcieceres ielā 3,Brocēnos), kur speciālisti sniegs jums konsultācijas.

VPVKAC darba laiks:

Pirmdiena:
8:00 – 17:00
Otrdiena:
8:00 – 17:00
Trešdiena:
8:00 – 17:00
Ceturtdiena: 
8:00 – 18:00
Piektdiena:
8:00 – 16:00

Tāpat, lai sniegtu atbalstu sabiedrības konsultēšanai par digitālajām iespējām un to priekšrocībām, VARAM ir izveidojis portāla Latvija.lv atbalsta vietni mana.latvija.lv, kurā pieejami dažādi dzīves situāciju apraksti, video pamācības, piemēram dzīves situācijas apraksts Opens external link in new window“E-pakalpojumu nozīme un to izmantošanas priekšrocības”.

Par e-pakalpojumiem, kas izpildāmi vien izmantojot internetu un neko vairāk, vari uzzināt šeit: Opens external link in new windowPilnībā tiešsaistē izpildāmi e-pakalpojumi.

Ar ceļvedi e-pakalpojumu lietošanā vari iepazīties šeit: Opens external link in new windowCeļvedis e-pakalpojumu lietošanā.
Tāpat nedrīkst aizmirst par Opens external link in new windowdrošību internetā!

Akcija “Dienas bez rindām” norisinās jau ceturto gadu. Pērn piedalījās 24 valsts iestādes 185 klientu apkalpošanas vietās un 89 pašvaldības 120 klientu apkalpošanās vietās, kopumā valsts un pašvaldību iestādēs sniedzot teju 8.5 tūkstoši konsultāciju par e-pakalpojumu lietošanu.

Brocēnu novada pašvaldība