Amatu vakances

Brocēnu novada pašvaldības Brocēnu novada Jauniešu Centrs “KOPĀ” aicina darbā uz nenoteiktu laiku publisko tualešu apkopēju ar nepilnu darba slodzi

Pievienots: 02.08.2019

PIENĀKUMI:

Veikt uzkopšanas darbus publisko labierīcību telpās: grīdu slaucīšanu un mazgāšanu, dažādu virsmu tīrīšanu (durvis, sienas, tualetes podi, izlietnes), atkritumu tvertņu iztukšošanu. Pēc vajadzības tualetes papīra, roku salvešu, ziepju trauku uzpildīšana.

PRASĪBAS:

• Strādāt pirmdienās un sestdienās

• Pozitīva un atbildīga attieksme pret saviem darba pienākumiem.

• Fiziska izturība

• Prasme strādāt pastāvīgi

PIEDĀVĀJAM:

• Darbu uz nenoteiktu laiku.

• Darba slodze: Nepilna darba slodze, 0,2 likme (pirmdienās un sestdienās)

• Amatam noteikta : mēneša alga par 1 pilnu slodzi - 530.00 EUR

Motivācijas vēstuli un iepriekšējās profesionālās pieredzes aprakstu (CV) sūtīt uz e-pastu: egita.eversone@broceni.lv ar norādi AMATA VAKANCEI “Publisko tualešu apkopējs” vai sūtot pa pastu, vai iesniedzot personīgi Brocēnu novada pašvaldības klientu apkalpošanas centrā Lielcieceres ielā 3, Brocēnos, Brocēnu nov., LV-3851;

Pieteikšanās termiņš līdz 2019. gada 9. augustam, plkst: 16.00

Tālrunis informācijai 26326607,  e-pasts: egita.eversone@broceni.lv

Pamatojoties uz Fizisko personas datu aizsardzības likuma 8.panta pirmo daļu, informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi.