Amatu vakances

Blīdenes pagasta pārvalde aicina darbā apkures krāšņu kurinātāju

Pievienots: 27.05.2019

Galvenie pienākumi:

Nodrošināt  apkures iekārtu sekmīgu funkcionēšanu, sagatavot kurināmo, katlu mājas agregātus un palīgiekārtas darbam.

Uzturēt apkures iekārtas labā tehniskā stāvoklī, sekot mēraparātu rādījumiem un automātiskām regulēšanas sistēmām. Nodrošināt katlu mājas sanitāro tīrību.

Vasarā veikt dažādus saimnieciskos darbus.

Galvenās prasības:

• Vēlama vidējā izglītība.

• Valsts valodas zināšanas.

• Fiziskā noturība, koncentrēšanās spējas, precizitāte.

• Atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu.

Piedāvājam:

• Stabilu atalgojumu, stundas tarifa likme ziemā 3,14 EUR.

• Summēto darba laiku.

• Algu vasaras sezonā  430,- EUR

• Sociālās garantijas.

CV un pieteikuma vēstuli (ar norādi: Konkursam – kurinātājs) līdz 2019. gada 3. jūnijam sūtīt elektroniski uz e-pastu: blidene@broceni.lv   vai iesniegt personīgi Brocēnu novada, Blīdenes pagasta pārvaldē, “Ievas”, LV-3852.

Tālrunis informācijai 63865844.