Jaunumi

Starptautiskā mediju nometne jauniešiem 2018

Pievienots: 29.06.2018

"Young Media Sharks" ir iedvesmojošu zināšanu nometne jauniem mediju talantiem. Tā ir unikāla iespēja īsā laikā iepazīt dažādas mediju jomas, gūt pieredzi no labākajiem pašmāju un ārvalstu ekspertiem un darboties praktiski ar dažādiem mediju rīkiem. Nometne dod atspērienu prakses un darba iespējām kā arī jaunus draugus gan Latvijā, gan Baltijā. Iegūtās zināšanas daudziem šarkiem palīdz iekļūt augstskolās Latvijā un ārzemēs, un saprast, kura mediju joma viņus interesē.

KAS VAR PIETEIKTIES

Mēs meklējam radošus jauniešus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kas mācās vidusskolā un gatavojas studēt tālāk. Tev jābūt labai angļu valodai un interesei par medijiem un to, kas notiek apkārt. Vecums nav ierobežots, taču mēs orientējamies uz vecuma grupu 15 - 20.

KAS NOTIKS NOMETNĒ

Ārvalstu un vietējie mediju guru dalīsies pieredzē un praktiski palīdzēs iepazīt žurnālistiku, video, audio, foto mākslu un citas digitalās prasmes. Tev būs iespēja darboties grupā ar citiem jauniešiem un mentoru vadībā veikt radošu projektu. Katru dienu nometnē būs lekcijas, praktiskās darbnīcas un patstāvīgi grupu uzdevumi.

LEKTORI UN MENTORI

Antti Hirvonen (YLE jauniešu redakcijas vadītājs, Somija), Kriš Mathur (producents, USA), Toms Grēviņš (satura redaktors, Pieci.lv), Ieva Alberte (žurnāliste, IR), Dāvis Doršs (video operators, Epata Studio), Madara Dišlere ("Paradize 89" režisore), Justīne Savitska (audio žurnāliste, Latvijas Radio), Gatis Šļūkā (karikatūrists, Latvijas Avīze), Rūdolfs Budze (mūzikas redaktors, Pieci.lv), Dainis Ivāns (politiķis un žurnālists), Sergejs Timoņins (Kriminālās Ekselences Fonds), Pauls Ķesteris (režisors (Latvija)),

Krists Luhaers (fotogrāfs (Latvija/Dānija)), Aigars Ceplītis (režisors, scenārists Riseba) un daudzi citi.

SVARĪGI ZINĀT

Pieteikšanās no 7. jūnija līdz 22. jūlijam. Pieteikumā jāpievieno radošs uzdevums, tāpēc neatliec to uz pēdējo brīdi. Vairāk informācijas www.youngmediasharks.eu SUPERLABAS ZIŅAS

Pateicoties mūsu atbalstītājiem dalība nometnē (ēšana, dzīvošana, transports, nodarbības) ir bez maksas!