Jaunumi

Panākumu meistarklases

Pievienots: 06.06.2018

28.maijā Brocēnu novada 8.klašu skolēni tikās kopīgā karjeras izglītības atbalsta pasākumā atpūtas bāzē “Zvejnieki”, lai ārpus ierastās vides piedalītos sevis un savu talantu izpētes nodarbībās un tiktos ar vairākiem savas jomas profesionāļiem.

Dienas pirmajā daļā skolēni pildīja testus, veica pašizpētes uzdevumus, analizēja un pārbaudīja savas spējas. Nodarbības vadīja Edmunds Pabērzis, Agita Skrebele un Iveta Krastiņa.

Pēc testu rezultātiem skolēni tālāk darbu turpināja sešās grupās, kurās varēja vairāk iepazīt konkrētas profesijas. Par savām izvēlēm un ikdienas darbu stāstīja un rādīja, kā arī iesaistīja skolēnus aktīvā darbībā lauksaimniece Ieva Forstmane, putnu pētnieks Valts Jaunzems, mūziķis Andris Akermanis, mediķe Lienīte Jekavicka, grāmatvede Elīna Immere, video operators Eduards Kusins.

Pasākumu organizēja biedrība “Latvijas Mazpulki”.

Liels paldies par aizraujošajām komandu aktivitātēm Brocēnu novada jauniešu centra “Kopā” pārstāvjiem Ēvalda Kārkliņa vadībā!

Pasākums notika Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

  

Informāciju sagatavoja Inta Švaža,

Brocēnu novada pedagogs karjeras konsultants