Jaunumi

Mazās pēdiņas svin svētkus

Pievienots: 05.02.2018

Brocēnu kultūras un izglītības centru 3. februāra rītā piepildīja novada jaunākie iedzīvotāji, kurus viesoties bija uzaicinājusi Brocēnu novada domes priekšsēdētāja Solvita Dūklava.
Šoreiz svētkus svinēt bija aicināti 39 jaundzimušie, kuri dzimuši 2017. gada otrajā pusgadā – no 1. jūlija līdz 31. decembrim.  Katrs mazais cilvēciņš savu interesi par notiekošo izrādīja citādāk – cits saldi gulēja māmiņai vai tētim rokās, cits ar izbrīnu vēroja notiekošo, cits – knosījās un grozījās.
Iepriekšējās reizes pasākums arī notika kultūras centrā, taču šoreiz kultūras nama Mazā zāle izrādījās par šauru un pasākums notika Lielajā zālē, aizgājušais gads bijis bērniem bagāts!
Jaundzimušo sveikšana Brocēnu novadā notiek jau septīto reizi. Solvita Dūklava pateicās tām ģimenēm, kuras ieradušās, vēlēja veselību, laimi un mīlestību. Priekšsēdētāja aprunājās ar katru ģimeni un tās locekļiem, lai noskaidrotu, kā ir, kad ģimenē ienācis tāds mazs brīnums. To, kā ģimenē jūtas vecākie bērni, stāstīja viņi paši. Dažkārt atbildes bija diezgan uzjautrinošas, kas zālē radīja jautrību un sajūsmu. Solvita Dūklava aicināja ģimenes kļūt vēl kuplākām un tikties arī turpmāk.
Bērniņiem tika dāvinātas SIA „Daba laba” zīmola Wild Good dabīgās koka ķemmītes, uz kurām iegravēts arī bērna vārds. Šīs ķemmītes ir īpašas, jo tās ir ekoloģiskas, gatavotas no īpaši atlasītiem mežacūku sariem, 100% roku darbs, kas iesaiņots dabīgās ādas maciņā, kā arī apraksts, kā ķemmītes var lietot.
Biedrība “Madaras” bija sarūpējušas dāvanas jaundzimušajiem – ar mīlestību un labām domām adītas zeķītes un zābaciņus dažādās krāsās un rakstos, lai mazajiem ķipariem nesaltu pēdiņas. Vecāki ar bērniņiem paši varēja izvēlēties zeķītes, kuras ,viņuprāt, derētu vislabāk.
Siltu un arī jautru atmosfēru radīja Kristaps Kiršteins ar Zigurdu Tursu. Kristaps izpildīja gan zināmas šūpuļdziesmas, gan nebēdnīgas un nedzirdētas bērnu dziesmas.
Liels paldies visiem, kuri atrada laiku un iespēju ierasties! Vēlreiz liels paldies radošajām dāmām no biedrības “Madaras”, SIA „Daba laba” par lieliskajām dāvaniņām, kā arī Jurgitai Krīgerei par gardajām uzkodām!
Tie bērniņi, kuri neieradās uz “Mazo pēdiņu svētkiem”, laipni gaidīti Brocēnu novada Dzimtsarakstu nodaļā saņemt savu ķemmīti un zeķītes gada laikā (līdz 2019. gada janvārim).
Nākamie “Mazo pēdiņu svētki” gaidāmi 2018. gada septembrī, kad viesoties aicināsim bērniņus, kuri dzimuši, reģistrēti un/vai deklarēti no 2018. gada sākuma līdz 30. jūnijam! Ceram uz tikpat lielu apmeklētāju pulciņu! Uz tikšanos!
Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Zane Sergejeva