Jaunumi

“Latvijas skolas soma”

Pievienots: 14.09.2018

"Arēnā Rīga" 6. septembrī ar vērienīgu pasākumu norisinājās Latvijas valsts simtgades iniciatīvas “Latvijas skolas soma” atklāšana. Pasākumu apmeklēja 6000 skolēnu  no visas Latvijas, no mūsu novada skolām – sešpadsmit.

Pasākuma pirmajā daļā skolēniem bija iespēja piedalīties un pašiem darboties radošajās darbnīcās, bet turpinājumā sekoja grandiozs  koncerts “100 Latvijas stāsti 100 minūtēs”. Priecājāmies par visu- saturu, populārajiem  māksliniekiem, gaismām, skaņu, multimedijiem, somām, ko saņēma ikviens pasākuma dalībnieks. Pārsteidza, ka it kā nesavienojamais saplūda vienā lieliskā koncertā -piemēram, simfoniskais orķestris, BMX, reps un tautiskās dejas, Raimonds Pauls un citi populāri latviešu mākslinieki.   

Ralfs, Samanta un Paula  no Brocēnu vidusskolas atzīst, ka vislabāk paticis atklāšanas koncerts, lielie baloni un soma, ko saņēmuši dāvanā, kā arī iespēja iepazīt “Arēnu Rīga”. Jutāmies gaidīti!

Latvijas valsts simtgades programmas iniciatīvas "Latvijas skolas soma" mērķis ir nodrošināt iespēju valsts noteiktā mācību satura ietvaros katram 1.-12. klašu skolēnam izzināt un pieredzēt Latvijas dabas un kultūras vērtības, kā arī iepazīt zinātnes sasniegumus un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

Informāciju sagatavoja

Izglītības nodaļa