Jaunumi

SIA “Eko Kurzeme” aicina pieteikt nolietotās elektrotehnikas bezmaksas savākšanu Brocēnos

Pievienots: 24.07.2020

Veicinot atkritumu šķirošanu un dažādu materiālu nonākšanu otrreizējā pārstrādē, SIA “Eko Kurzeme” Brocēnos piedāvā nolietotās elektrotehnikas savākšanu no mājsaimniecībām un uzņēmumiem. Pakalpojums tiek nodrošināts bezkontakta veidā un tam aicināts pieteikties ikviens interesents – gan fiziskas, gan juridiskas personas.

Pieteikto elektroiekārtu izvešana Brocēnos bez maksas tiek organizēta katru otro ceturtdienu. Par konkrētu izvešanas datuma pakalpojuma saņēmējs tiek informēts pēc pieteikuma saņemšanas. Iedzīvotājiem ir iespēja bez maksas nodot neierobežotu apjomu tehnikas, sākot no 40kg iekārtu kopējā svara. Elektroiekārtu izvešana mazākam tehnikas apjomam un sev vēlamajā datumā tiek nodrošināta par maksu – 9 eiro + PVN. 

Lai pieteiktu elektroiekārtu izvešanu, aicinām sazināties, zvanot pa tel.22022418 vai rakstot uz e-pastu broceni@ekokurzeme.lv. Pieteikumā aicinām norādīt pakalpojuma saņemšanas adresi, nododamo iekārtu apjomu un kontaktinformāciju saziņai.

Ņemot vērā valstī ieviestos drošības pasākumus, elektroiekārtu izvešana tiek organizēta BEZKONTAKTA veidā. Tas nozīmē, ka elektrotehnikas izvešana tiks nodrošināta no pieteicēja adreses ārējām durvīm  (mājas pagalms, daudzīvokļa mājas galvenās ieejas durvis) un klientam izvešanas dienā ir jānodrošina brīva piekļuve iekārtām, lai “Eko Kurzeme”  darbinieki var tās aizvest. Palīdzība iekārtu iznešanā no ēkām jāsaskaņo iepriekš. Iekārtu nonešanai, sākot no 3.stāva, tiek piemērota maksa par krāvēja pakalpojumiem.  

Savācamajām elektroiekārtām ir jābūt neizjauktām, lai novērstu kaitīgo detaļu nonākšanu apkārtējā vidē. Piemēram, ledusskapim jābūt ar kompresoru, televizoram – ar kineskopu, datoram – ar mātes plati u.tml.

Atgādinām, ka nevajadzīgās elektroiekārtas un citus nevajadzīgos priekšmetus un sašķirotos atkritumus iespējams nodot arī SIA “Eko Kurzeme” atkritumu šķirošanas laukumā Saldū, Dzirnavu ielā 30. Ar šķirošanas laukuma darba laikiem un nododamajiem atkritumu veidiem var iepazīties ŠEIT.

Plašāka informācija par elektrotehnikas izvešanu un citiem SIA “Eko Kurzeme” pakalpojumiem pieejama, zvanot pa tel.22013939 vai rakstot uz e-pastu info@ekokurzeme.lv, kā arī mājas lapā www.ekokurzeme.lv.