Jaunumi

SCHWENK Latvija izsludina pieteikšanos atklātajam projektu pieteikumu konkursam Saldus un Brocēnu novados!

Pievienots: 08.10.2019

SCHWENK Latvija ir viens no vadošajiem būvmateriālu ražotājiem un vienīgais cementa ražotājs Latvijā. Ar lepnumu turpinot cementa ražošanas tradīcijas Latvijā, ticam reģionu spēkam, ko veido spoži prāti, degošas acis un drosme augt un attīstīties. Kā viens no lielākajiem un senākajiem darba devējiem Saldus un Brocēnu reģionā, ieguldījumu šīs kopienas un vietas attīstībā saredzam kā mūsu misiju. Turpinām īstenot plašu sociālās atbildības aktivitāšu programmu. Sadarbība ar vietējo kopienu ir viens no tās balstiem. Lai veicinātu reģiona vispārējo izaugsmi un attīstību, aicinām kopīgi īstenot projektus, kas stiprina Brocēnu un Saldus iedzīvotāju labklājību, paaugstina dzīves kvalitāti, sniedz izaugsmes iespējas īstermiņā un ilgtermiņā, piesaista reģionam jaunus cilvēkus.

Turpinot CEMEX Iespēju fonda aizsākto tradīciju, izsludinām pieteikšanos šī gada rudens projektu konkursam. Tāpat kā līdz šim tajā aicinām iesniegt projektus finansējuma iegūšanai, vienlaikus esam ieviesuši arī pārmaiņas projektu konkursa norisē. Proti, projektu konkurss norisināsies divās kārtās un ietvers klātienes tikšanās, kur pretendentiem būs iespēja pastāstīt par savām idejām un atbildēt uz jautājumiem. 

Projektu konkursa pirmajā kārtā jāiesniedz tikai īss idejas apraksts (Projekta idejas pieteikuma veidlapa - Initiates file downloadPielikums Nr.1) un 25.oktobrī no pulksten 10.00 par šo ideju jāpastāsta klātienē. Aizpildītu idejas veidlapu aicinām sūtīt uz e-pastu: stiprakopiena@schwenk.lv līdz 2019. gada 23. oktobrim pulksten 23.00 ar norādi “SCHWENK Latvija projektu konkursam”. 25.oktobrī pēc visu ideju uzklausīšanas paziņosim otrās kārtas dalībniekus, kurus aicināsim iesniegt detalizētus projekta pieteikumus. Pirms ideju iesniegšanas aicinām iepazīties arī ar projektu konkursa nolikumu – tas kopā ar idejas pieteikuma veidlapu ir pielikumā. Citi ar konkursa norisi saistītie dokumenti, kas būs aktuāli otrās kārtas dalībniekiem, atrodami te: Opens external link in new windowhttps://www.schwenk.de/en/schwenk-latvija-stiprakopiena/

2019. gada 16. oktobrī pl. 16.30 aicinām uz informatīvo tikšanos / semināru, kur klātienē pastāstīsim par SCHWENK Latvija projektu konkursa ideju, norisi un atbildēsim uz jautājumiem. Tikšanās notiks Saldus novada pašvaldības Jaunajā sēžu zālē (Avotu ielā 12, 1. stāva, Saldū). Lūdzu, aplieciniet savu dalību līdz 14.10.2019. 

Initiates file downloadNolikums (.pdf)

Initiates file downloadPieteikuma veidlapa (.doc)