Jaunumi

Projekts Mācītspēks nodrošina dažādu jomu profesionāļiem iespēju kļūt par prasmīgiem skolotājiem

Pievienots: 07.05.2020

Mācītspēks ir platforma, kas savieno profesionāļus, disciplīnas, sistēmas un cilvēkus. Tas ir jauns skolotāju izglītības projekts – otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā “Skolotājs”, kas ir darba vidē balstītas studijas ar mērķi piesaistīt un atbalstīt dažādu jomu profesionāļus skolotāja darbam Latvijas skolās. Projekta otrajā gadā būs iespēja pilnveidoties Iespējamās misijas mācību programmā. Mācītspēks ir izglītības izrāviens spēcīgākai Latvijai! 

Projekts Mācītspēks nodrošina dažādu jomu profesionāļiem iespēju kļūt par prasmīgiem skolotājiem. Reģistrējies un atstāj savu kontaktinformāciju. E-pastā saņemsi savu pieteikuma anketu, kuru nepieciešams aizpildīt!

 

Piesakies, ja:

  • Līdz 2020. gada jūlijam būsiet ieguvis/-usi vismaz bakalaura vai augstāko profesionālo 2. līmeņa izglītību (pieteikšanās brīdī varat būt pēdējā kursa students);

  • Jūsu augstākā izglītība nodrošina zināšanas un prasmes mācīt kādu no vispārējās izglītības mācību priekšmetiem (augstākajā izglītībā apgūti vismaz 12 kredītpunkti mācību priekšmetam atbilstošā jomā).

Projekta Mācītspēks ilgums ir 2 gadi, to īsteno Latvijas Universitāte, Liepājas Universitāte un Daugavpils Universitāte sadarbībā ar Iespējamo misiju. Pirmajā gadā studijas norisināsies Jūsu izvēlētās universitātes 2. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā “Skolotājs”, otrajā gadā mācības notiks nodibinājuma Iespējamā misija mācību programmā.  Dalībnieki mācīsies plānot un vadīt mācību procesu, kā arī motivēt skolēnus sasniegt vairāk. Tā ir iespēja mācīt un mācīties, izvērtēt paveikto un sasniegt aizvien augstākus rezultātus. Jūs iegūsiet skolotāja kvalifikāciju, individuālu atbalstu no mentora, augstskolas mācībspēkiem un Iespējamās misijas komandas.

Uzzini vairāk: www.macitspeks.lv