Jaunumi

Piesakies bezmaksas apmācībām "Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās!"

Pievienots: 08.10.2013

2013. g. 07. oktobris, 11:18 / Ventspils Augsto tehnoloģiju parks Foto: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks arhīvs

Arī šī gada oktobrī Ventspilī tiks piedāvāts bezmaksas apmācību kurss „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās", kuru organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ventspils Augstskolu un VATP Biznesa inkubatoru projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros.

Kursa ietvaros tiks apmācīti vismaz 20 topošie jaunie uzņēmēji, kuriem nepieciešams iegūt jaunas vai papildināt esošās zināšanas savas biznesa idejas veiksmīgai attīstībai.

Apmācību kurss sastāv no intensīvām piecu dienu teorētiskajām apmācībām, kā arī pēc-apmācību konsultācijām. Zinoši eksperti kursu dalībniekus iepazīstinās ar to, kā formulēt biznesa ideju, sagatavot kvalitatīvu biznesa plānu, kā pareizi uzrunāt investorus un kur meklēt pirmos klientus. 

Dalībai apmācību kursā var pieteikties Latvijas augstskolās studējošie bakalaura, maģistrantūras un doktorantūras programmas studenti, kā arī augstskolu absolventi un topošie uzņēmēji. Priekšroka šoreiz būs tiem interesentiem, kas nav studējuši vai ieguvuši augstāko izglītību ekonomikas, vadības un finanšu nozarēs.

Dalībnieku atlase tiks veikta, izvērtējot iesniegtās biznesa idejas saturu jeb to, cik ideja ir interesanta, inovatīva un reāla, kā arī idejas autora motivāciju uzsākt uzņēmējdarbību.

Apmācību kursa „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās" laika grafiks:

21.-23.oktobris Intensīvi apmācību kursi

25.-26.oktobris Intensīvi apmācību kursi

28.oktobris Pēc-apmācību konsultācijas

29.oktobris Biznesa idejas prezentācija ekspertiem

no 30.oktobra Pirmsinkubācijas konsultācijas perspektīvo ideju autoriem

Pieteikties dalībai apmācību kursā „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” iespējams līdz 2013. gada 15.oktobrim: Initiates file downloadPieteikuma anketu un biznesa idejas autora CV ar norādi „Pieteikums dalībai apmācību kursā „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” jānosūta uz adresi: Opens window for sending emailjuris.tovstulaks@venta.lv

Kursu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.