Jaunumi

No 2019.gada 1. jūnija sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Brocēnu novadā nodrošinās SIA “Eko Kurzeme”

Pievienots: 11.04.2019

Saskaņā ar Brocēnu novada pašvaldības veiktā iepirkuma atklātā konkursa rezultātiem no 2019.gada 1.jūnija atkritumu apsaimniekošanu novadā nodrošinās personu apvienība SIA “Eco Baltia vide” un SIA “Eko Kurzeme”, ko pārstāvēs SIA “Eko Kurzeme”.

Konkursa kārtībā izvēlētais uzņēmums Brocēnu novadā veiks gan sadzīves atkritumu apsaimniekošanu no privātpersonām un juridiskajām personām, gan arī nodrošinās atkritumu šķirošanas infrastruktūru un tās apkalpošanu. 

SIA “Eko Kurzeme” sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Brocēnu novadā veiks no 2019.gada 1.jūnija turpmākos septiņus gadus, attīstot arī iedzīvotājiem ērtu un pieejamu atkritumu šķirošanas infrastruktūru.

Tuvākajā laikā SIA “Eko Kurzeme” sadarbībā ar Brocēnu novada pašvaldību informēs iedzīvotājus par sadzīves atkritumu savākšanas līguma noslēgšanas iespējām. Līgumus būs iespējams noslēgt Brocēnu novada pašvaldības pagastu pārvaldēs un Brocēnu pilsētā. Par līguma noslēgšanas laikiem iedzīvotājus informēsim atsevišķi. 

Atbilstoši iepirkumam personu apvienības SIA “Eco Baltia vide” un SIA “Eko Kurzeme” un Brocēnu novada pašvaldības noslēgtais līgums paredz, ka nešķiroto atkritumu apsaimniekošanas maksa būs 18,45 EUR/ m3 bez PVN. Maksā ir ietverts sabiedrisko pakalpojumu regulatora apstiprinātais tarifs par atkritumu apglabāšanu atkritumu poligonā, kurā iekļauts arī dabas resursu nodoklis par atkritumu apglabāšanu normatīvajos aktos noteiktajā apmērā. 

Jautājumu gadījumā Brocēnu novada iedzīvotāji ir aicināti vērties SIA “Eko Kurzeme” klientu apkalpošanas centrā pa tālr. 22022418 vai rakstīt e-pastu: broceni@ekokurzeme.lv.