Jaunumi

“Mājas kafejnīcu dienas”

Pievienots: 21.04.2021

14. augustā “Mājas kafejnīcu dienas” mūspusē - aicinām pieteikties dalībniekus no Brocēnu un Saldus novadiem, kas uz šo dienu vēlas atvērt savu “mājas kafejnīcu”! 

Kas ir Mājas kafejnīcu dienas? 

Uz vienu dienu viesu nami, lauku sētas, saimniecības, māju pagalmi vai citas vietas, kas ikdienā nav saistītas ar uzņēmējdarbību un ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, pārvēršas par kafejnīcām. Viesiem par samaksu tiek piedāvāts nogaršot vietējo ēdienu, gūt lielisku garšas pieredzi, kā arī baudīt interesantu kultūras programmu.

Kas var piedalīties Mājas kafejnīcu dienās? 

Var piedalīties ikviens interesents, kas gatavs šajā dienā uzņemt un pacienāt viesus savā sētā, dārzā, mājā, saimniecībā vai uzņēmumā. Dalībniekiem nav jābūt saistītiem ar ēdināšanu vai tūrismu. 

Apmācības un dalībnieku tikšanās

Mājas kafejnīcu dalībniekiem ir paredzētas praktiskas apmācības (attālināti) par dažādām tēmām.

Saldus TIKS centrs kā pasākuma vietējais koordinators organizēs arī Saldus un Brocēnu novadu dalībnieku tikšanās – pirmā no tām plānota 11. maijā (attālināti).

Piesaki savu dalību “Mājas kafejnīcu dienām” līdz 10. maijam, aizpildot pieteikuma anketu: Opens external link in new windowhttps://ej.uz/majas_kafejnica.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Ilzi Tomanoviču Baroni, rakstot uz e-pastu ilze.tomanovica-barone@broceni.lv vai zvanot 25862670.

Ietago draugu vai paziņu, kuram noteikti būtu jāpiedalās šajā izaicinājumā!

#Brocēnunovads #mājaskafejnīcudienas #Saldusnovads