Jaunumi

Lielā talka Brocēnos 2019

Pievienots: 16.04.2019

Brocēnu novada pašvaldība aicina pulcēties kā lielus, tā mazus 27. aprīlī plkst. 9:00 Lielās Talkas pavasara tūrē, lai aktīvi un kopīgiem spēkiem ne tikai vāktu, bet arī šķirotu atkritumus skaistākam Brocēnu novadam! 

  • Brocēnu novada pašvaldība sadarbībā ar Aptieku 1, Brocēnos, piedāvā atbrīvoties no medikamentiem, neizlietotām zālēm, kā arī no medikamentiem, kuriem ir beigušies derīguma termiņi. To iespējams izdarīt Brocēnu novada pašvaldībā, Lielcieceres ielā 3 un Aptieka 1, Skolas ielā 7, Brocēnos. Lūgums izņemt medikamentus no iepakojuma. 
  • 25.-26. aprīlī no plkst. 8:00 līdz 20:00 Brocēnu novada pašvaldība organizēs Lielgabarīta atkritumu nodošanas akciju Brocēnos. Aicinām iedzīvotājus 25.aprīlī un 26. aprīlī nodot lielgabarīta sadzīves atkritumus (izņemot būvgružus), elektropreces, vieglo automašīnu riepas Brocēnos, Krasta ielā 34. Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un izmantot šo iespēju.

Aicinām visus talkot gribētājus pieteikt savas talkošanas vietas www.talkas.lv, kā arī pie talkas  koordinatores Karīnas Ciesmanes, T:26400081. Talkas ietvaros iesakām stādīt kokus, puķes, veidot dažādus apstādījumus, labiekārtot apkārtējo vidi arī savos pagalmos! 

Pasākuma rīkotājs ir Brocēnu novada pašvaldība. Sabiedrības informēšanas nolūkā pasākums tiks filmēts un fotografēts, kā arī šī informācija tiks ievietota Brocēnu novada pašvaldības tīmekļvietnē, informatīvajā izdevumā un sociālo tīklu profilā.