Jaunumi

Informācija par "Cieceres ezera un Dūņupes teritorijas labiekārtošana un dabas taku izveide"

Pievienots: 27.03.2020

Brocēnu novada pašvaldība plāno uzsākt būvdarbus, lai ierīkotu turpinājumu pastaigu takai gar Cieceres ezeru, īstenojot projektu “Cieceres ezera un Dūņupes teritorijas labiekārtošana un dabas taku izveide”.

Pasūtītājs: Brocēnu novada pašvaldība

Būvdarbus veic: SIA "KCE".

Projektā paredzēts izbūvēt 1,5 metrus platu dabas taku no laivu ielaišanas vietas (slipa) līdz Lielcieceres/Krasta ielas krustojumam, kas būs kā loģisks turpinājums pastaigu takai no pludmales. Plānots izbūvēt nesaistītu minerālmateriālu seguma gājēju celiņu; koka tiltiņu mitrajā daļā pie Lielcieceres ielas; atpūtas platformu ar soliņiem, atkritumu urnu un velosipēdu statīvu; āra apgaismojumu visā takas garumā; gājēju pāreju pār Lielcieceres ielu takas noslēguma posmā, kas uzlabos pilsētas infrastruktūru atbilstoši mūsdienu prasībām gan vizuāli, gan funkcionāli un nodrošinās ērtu un drošu pārvietošanos gan velobraucējam, gan gājējam.

 

UZMANĪBU!!!

Informācija Brocēnu iedzīvotājiem. Lūdzam būvdarbu teritoriju (Brocēnu novada pašvaldības zemi) atbrīvot no nelikumīgi novietotajām metāla būvēm ("būdiņām") - skatīt attēlus. Parūpējieties arī par savu laivu pārvietošanu, lai izvairītos no iespējamiem bojājumiem būvdarbu laikā. Lūdzu informējiet savus radus, draugus, kaimiņus, kam varētu piederēt šīs lietas.