Jaunumi

Akcija “Dzīvo vesels”

Pievienots: 01.02.2017

Brocēnu novada pašvaldība sadarbībā ar Saldus novada pašvaldību, traumatologu – ortopēdu Kasparu Ūdri, SIA “Saldus medicīnas centrs” un nodibinājumu “Saldus medicīnas centra atbalsta fonds” aicina gan juridiskās, gan fiziskās personas savu iespēju robežās finansiāli atbalstīt labdarības akciju “Dzīvo vesels”.

Par saziedoto summu plānots sniegt bezmaksas konsultācijas un nodrošināt nepieciešamās ķirurģiskās manipulācijas Saldus un Brocēnu novados dzīvojošiem pensionāriem, invalīdiem, politiski represētām personām. Ar pašvaldību un fonda atbalstu plānots arī apmeklēt un konsultēt pansionātu iemītniekus.

Ziedojumus var veikt, pārskaitot ziedojuma summu uz nodibinājuma “Saldus medicīnas centra atbalsta fonds” kontu: 

Nodibinājums “Saldus medicīnas centra atbalsta fonds”

Reģistrācijas nr. 40008258946

Konts: SEB banka

Konta Nr. LV04UNLA0050024609582

Ziedojuma mērķis: akcija “Dzīvo vesels”

       

Akciju finansiāli jau atbalstīja Brocēnu novada pašvaldība, plāno atbalstīt arī Saldus novada pašvaldība.

2017. gada martā trīs dienu laikā plānots veikt ap 15 traumatoloģiskām un ķirurģiskām operācijām un konsultēt ap 70 pacientu ar plecu, ceļu un gūžu locītavu problēmām (traumām, muskuļa cīpslu, saišu plīsumiem). Šāda veida akcija Saldū notiks pirmo reizi. Tās ietvaros vienkopus pulcēsies ārsti un medicīnas personāls ne tikai no Saldus, bet arī no citām Latvijas medicīnas iestādēm, lai bez atlīdzības strādātu sabiedrības labā. 

Labdarības akcijas iniciators ir traumatologs – ortopēds Kaspars Ūdris, kurš vairākkārt ir iesaistījies šāda veida starptautiskās akcijās, tai skaitā Indijā, un vēlas šo pieredzi integrēt arī Latvijā. Pirmā akcija 2016. gadā jau ir notikusi Jēkabpilī. Labdarības akcijā iesaistīsies arī Saldus medicīnas centrs, piedāvājot savu infrastruktūru konsultāciju nodrošināšanai un ķirurģisko manipulāciju veikšanai. 

Pacienti procedūrām varēs pieteikties no 15. februāra, savukārt konsultāciju un operāciju veikšana plānota 23., 24. un 25. martā.

Telefona numurs pacientu reģistrācijai tiks paziņots līdz 15. februārim.