Jaunumi

Brocēnu ledus halles kafejnīcā iespēja apskatīt pastāvīgu ekspozīciju “Brocēnu hokeja vēstures zelta mirkļi”

Pievienots: 01.11.2017

Brocēnu ledus halles kafejnīcā, Ezera ielā 1, iespēja apskatīt  patstāvīgu  ekspozīciju  “Brocēnu hokeja vēstures  zelta mirkļi” . Ekspozīcijas uzstādīšana notika pateicoties  Brocēnu novada pašvaldības līdzfinansēto iniciatīvas projektu konkursa finansējumam. Ekspozīcijas autors  un projekta īstenotājs Brocēnu hokeja klubs.

 

Klātesot Brocēnu hokeja leģendām, veterāniem ,  Zelta ripas puišiem un citiem, kas palīdzējuši vēsturisku fotogrāfiju, faktu un  materiālu  apkopošanā un atbalstījuši šī  projekta īstenošanu, 2017. gada 27.oktobrī svinīgā pasākumā tikai atklāta ekspozīcija, kurā sakopoti fakti un fotogrāfijas par Brocēnu hokeja vēsturi no 1950.gadiem līdz šodienai. Apskatāms arī hokejista tērps no 1980.gadiem, ar oriģinālo Brocēnu hokeja komandas kreklu.

Paldies Indulim Rūsim, Jurim Ozolam, Marselam Skvorcovam,  Nikam Ozolam, Vēsmai Ozolai, Taņai Kitčenko, Vladimiram Šabaševam, Egilam Arājam, Ilzei Svarenai  par sagādātajiem materiāliem!

Paldies Brocēnu hokeja leģendām NIKOLAJAM ŠALAJEVAM  UN TADEUŠAM VIEŠKO!

Paldies Valērijam Deņisovam ,Zelta ripas puišu trenerim, kurš bija ieradies uz šo pasākumu!

Paldies Brocēnu ledus halles vadītājai Iveta Čudarei, SIA Signet Serviss  un Edmundam Arājam, SIA Dekors RD un Andai Gutlandei par projekta vizuālo noformējumu!

Paldies Brocēnu BJSS, īpaši  Evija Šulcei par sagādātājām grāmatām no Latvijas Hokeja federācijas!

Visi laipni aicināti apskatīt ekspozīciju!